Nevjerojatni prizori

VIDEO Osvojio apsolutno sve i vratio se nakon 13 godina: Pogledajte kako su dočekali svjetskog prvaka

Angel Di Maria, svjetski prvak s Argentinom, vratio se u Benficu.

Angel Di Maria (Foto: Afp)

Angel Di Maria se vratio u Benficu. Nakon što mu je istekao ugovor s Juventusom, svjetski prvak odlučio se vratiti tamo gdje je započeo svoju europsku nogometnu avanturu.

Za portugalskog diva igrao je od 2007. do 2010. godine, a onda je uslijedio poziv Real Madrida. Na Santiago Bernabeu je proveo pet godina, a prije sedmogodišnje epizode u PSG-u, kratko se zadržao u Manchester Unitedu.

U bogatoj karijeri nema što nije osvojio, prvenstvo Portugala, Španjolske i Francuske, Kup natjecanje u sve tri države i jednu Ligu prvaka.

Ivan Perišić Navijač Hajduka poslao poruku Fabriziju Romanu zbog Perišića: Pogledajte što mu je on odgovorio divider

S Argentinom je ispunio dugogodišnji san i osvojio naslov svjetskog prvaka u Katru, ali i Copa Americu, olimpisko zlato i Svjetsko prvenstvo za nogometaše do 21 godine.

Iako je zagazio u 36. godinu života, Di Maria vjeruje kako još ima štošta za ponuditi. Nakon 13 godina vratio se u Benficu na opće oduševljenje navijača, koji su ga dočekali u velikom broju.

Onog trenutka kada je izašao na balkon, nastala je ludnica. Krenula je pjesma, ovacije navijača...