bomba

VIDEO Odbačeno dijete Dinama blista u Poljskoj: Pogledajte novi spektakularan pogodak Ante Crnca

Ante Crnac zabio je sjajan pogodak u remiju svog Rakowa.

Ante Crnac (Foto: Vjeran Žganec Rogulja/Pixsell)

U 26. kolu poljske Ekstraklase nogometaši Rakowa, aktualni tamošnji prvaci, odigrali su 1:1 pred svojim navijačima protiv Rucha iz Chorzowa.

Već u 14. minuti Rakow je poveo nakon odličnog udarca 20-godišnjeg hrvatskog napadača Ante Crnca s 20 metara. Udarac je bio jak te je suparnički vratar uspio tek loptu odbiti pod gredu za vodstvo domaćina. Nekadašnjem igraču Slaven Belupa to je bio peti ligaški pogodak ove sezone.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Ante Crnac Ante Crnac otvoreno o interesu Dinama i Hajduka: "Da je postojala ponuda, naravno da bih ih izabrao, to je ostvarenje sna" divider

Rakow je vodio sve do 95. minute kada je pogodak za konačnih 1:1 postigao Moneta.

Crnac je kod Rakowa zamijenjen u 86. minuti, dok je Zoran Arsenić odigrao cijelu utakmicu. Rakow je trenutačno na trećem mjestu ljestvice te ima 45 bodova. Uz utakmicu manje vodeća je Jagiellonia s 48 bodova, dok je drugi Slask Wroclaw s 46 bodova.