Sporna situacija

VIDEO Nova godina, stari HNL: Osječani se osjećaju pokradeno, je li ovo bio kazneni udarac?

Osijek i Rijeka remizirali su 1:1 u 18. kolu SuperSport HNL-a.

Kristijan Lovrić (Foto: Pixsell)

Osijek i Rijeka remizirali su 1:1 u 18. kolu SuperSport HNL-a na Gradskom vrtu. Uvjeti su zaista bili teški, snježna mećava pogodila je Osijek prije početka susreta.

Southampton VIDEO Dron prekinuo utakmicu Oršićevog Southamptona: Sudac poslao igrače u svlačionicu divider

Osječani su bolje otvorili susret, Špoljarić je postigao pogodak u 9. minuti susreta, ali Rijeka se nije predavala, već je podigla ritam do kraja poluvremena.

Prijetili su Riječani, pokušavali su doći do izjednačenja, a sreća im se osmjehnula krajem poluvremena. Janković je u 35. minuti susreta dobio loptu na lijevom krilu i pokušao ubaciti u kazneni prostor, ali Lovrić se našao na putanji lopte.

Hrvatska - Danska Danska zvijezda: "Da, Hrvati su igrali grubo, ali gledajte to s pozitivne strane" divider

Ubačaj je rukom blokirao Lovrić, a sudac Kolarić odmah je pokazao na bijelu točku. Osječani su brže bolje pojurili sucu, ali i nakon VAR provjere odluka je bila ista. Moramo priznati da je Lovrićeva ruka zaista bila blizu tijelu i nije previše širila obujam, što vi kažete?

Video spornog kaznenog udarca pogledajte OVDJE.