igrač utakmice

VIDEO Dalićev kandidat zabio svoj prvi gol u talijanskom nogometu pa namjestio još jedan

Nikola Moro zabio je svoj prvi gol za Bolognu u pobjedi protiv Udinesea.

Nikola Moro (Foto: Afp)

Nogometaši Bologne pobijedili su Udinese 3:0 (2:0) u 29. kolu Serie A. Svoju najbolju utakmicu u dresu aktualnog kluba odigrao je kandidat za reprezentaciju Nikola Moro.

Domaćin je poveo već u trećoj minuti golom Stefana Poscha, a na 2:0 u 12. povisio je bivši dinamovac. Isti igrač namjestio je treći gol Mussi Barowu u 47. minuti

Romelu Lukaku VIDEO Svijet se ne može načuditi ovom Lukakuovu promašaju: Juventus marljivo skuplja bodove i bliži se Europi divider

Kandidatu za A selekciju hrvatske reprezentacije i bivšem U-21 reprezentativcu ovo je bio prvi gol u talijanskom nogometu, a za njega je morao prevariti braniča i precizno opaliti s vrha šesnaesterca u bliži kut.