Kapetan Luka

VIDEO Carvajal za Modrića izveo neočekivani potez koji je izazvao opće oduševljenje

Branitelji naslova, Real Madrid kiksali su na otvaranju nove sezone 1-1 remijem na gostovanju u Mallorci.

Luka Modrić i Dani Carvajal (Foto: Profimedia)

U prvom kolu La Lige, Real Madrid gostovao je kod Mallorce, no uspjeli su osvojiti samo jedan bod. Veliki kiks s obzirom na nevjerojatnu kvalitetu koju Ancelotti ima na raspolaganju.

Madridska ekipa sjajno je otvorila utakmicu i već u 13. minuti povela preko Rodryga nakon asistencije svog sunarodnjaka Viniciusa Juniora.

U 53. minuti, Rodriguez je sjajno asistirao Vedatu Muriqiju, koji je zatim matirao Courtoisa. Ispostavilo se da je to bio konačan rezultat utakmice, što je za Mallorcu svakako bio vrijedan bod.

Trenutak velikog poštovanja prema Modriću

No, trenutak koji je obilježio ovu utakmicu dogodio se u 63. minuti, kada su Dani Carvajal i Luka Modrić došli u centar pažnje.

Carlo Ancelotti odlučio je napraviti prvu izmjenu deset minuta nakon primljenog gola, ubacivši Luku Modrića umjesto Aureliena Tchouamenija.

Naravno, nakon odlaska Nacha Fernandeza, Luka Modrić je postao kapetan kraljevskog kluba, a kako je on bio na klupi, kapetan je na terenu bio njegov zamjenik Dani Carvajal.

No, kada je vidio da Modrić ulazi u igru, Carvajal je odmah dotrčao do hrvatskog reprezentativca i predao mu kapetansku traku, prije nego što je Modrić uopće ušao na teren.

Ovaj Carvajalov potez izazvao je oduševljenje među ljubiteljima nogometa, a mnogi su ga pohvalili zbog velikog poštovanja prema Modriću. Carvajalovu gestu možete pogledati OVDJE.

Sljedeću utakmicu Real igra već ovog vikenda kada će na stadionu Santiago Bernabeu ugostiti Valladolid u okviru drugog kola La Lige.

Luka Modrić Popis hrvatske reprezentacije za Ligu nacija: Stižu nova imena, ali što je s Lukom Modrićem? divider

Mateo Kovačić Kako je Kovačić osramotio najskuplji vezni red u povijesti i riješio veliku Pepovu glavobolju divider

Luka Modrić Real kiksao već na startu sezone, nije pomogao ni Modrić divider

Standings provided by Sofascore

Prati nas na Instagramu!
UŽIVO HRVATSKA - KUBA: Vatreni love osminu finala Svjetskog prvenstva u futsalu

Smjena na Maksimiru! ⚽️

Tko će biti novi trener Dinama?✅️
Kakva bi to igra sudbine bila da Željko Sopić naslijedi Sergeja Jakirovića u Dinamu 👀

📸Ronald Goršić/CROPIX
Možda je to bila tema razgovora između Jakira i Kompanyja nakon utakmice? Nikad nećemo saznati... ⚽