OVACIJE ZA LUKU

VIDEO Navijači Reala dive se kapetanu Modriću zbog dva nevjerojatna detalja nakon utakmice

Luka Modrić odigrao je još jednu sjajnu utakmicu.

Luka Modrić (Foto: Afp)

Real Madrid upisao je na svom terenu važnu pobjedu protiv Mallorce s minimalnih 1:0 unatoč ne tako bajnoj igri. Antonio Rudiger zabio je glavom tek u 78. minuti nakon što ga je iz kornera lijepo poslužio Luka Modrić, kapetan Madriđana u ovoj utakmici.

Luka je igru napustio u 85. minuti uz veliki pljesak navijača Reala, koji su mu se nakon utakmice divili na društvenim mrežama zbog nekoliko detalja.

Njegova je lijepa asistencija dovela do gola, ali Modrić je cijelu utakmicu odigrao kapetanski. Bio je najbolji igrač domaće momčadi na terenu s najboljom ocjenom na Sofascoreu (8.4). Jedino je Valverde bio na ocjeni 8 uz Luku.

Luka Modrić Modrić dobio nevjerojatno priznanje: U 39. godini bit će uvršten u idealnu momčad svijeta?! divider

Ponovimo, Modrić je u 39. godini života i igra povremeno kao kapetan Reala, a zna biti i najbolje ocijenjeni igrač na terenu. Protiv Villarreala je zaradio devetku!

No, navijače je najviše oduševila Lukina sreća nakon pobjede. Kamere su bile usmjerene na igrača utakmice i svi su vidjeli koliko hrvatskom nogometašu znači svaka pobjeda, svaki uspjeh njegova kluba.