Golčina godine

VIDEO Fenomenalan gol s 40 metara: Komentator totalno "odlijepio", ovo je nevjerojatno

Na utakmici francuske Ligue 2 između Lavala i Guingampa gosti su odnijeli bodove zahvaljujući čudesnom potezu svog igrača.

Golčina Jeremyja Livolanta (Foto: Screenshot)

Poslije dva kola francuske Ligue 2 na vrhu se s maksimalnih šest bodova i gol-razlikom šepuri Guingamp.

Nakon što su na startu drugoligaške sezone kao domaćini svladali Pau s 4:0, Guingamp je u drugom kolu išao u goste Lavalu i tamo upisao novi trijumf, ovaj put s 2:1.

Nije dobro počelo za Guingamp jer Laval je već u petoj minuti poveo i imao vodstvo na poluvremenu. Izjednačenje je stiglo u 56. minuti, a onda u 74. minuti i preokret. I to na kakav način!

Guingamp je imao slobodan udarac na udaljenosti s koje se obično ne puca na gol već se poseže za ubačajima u šesnaesterac. Upravo su to i napravili, ali obrana Lavala je odbila jednom, pa drugi put, a lopta je sjela na volej Jeremyja Livolanta koji je s 40 metara neobranjivo pogodio rašlje i potpuno raspametio komentatora utakmice.

Iako smo tek zagazili u kolovoz, lako moguće da već imamo gol godine u Francuskoj, a i šire.