Sjajan potez

VIDEO Baturina zabio Englezima golčinu iz slobodnog udarca, ovo je bilo neobranjivo

Martin Baturina zabio je prvi pogodak za Hrvatsku protiv Engleske u prijateljskom dvoboju.

Martin Baturina (Foto: Zeljko Hajdinjak/Cropix)

Martin Baturina, nogometaš Dinama, zabio je golčinu iz slobodnog udarca u pobjedi Hrvatske U-21 kod Engleske (2:1) u prijateljskom dvoboju.

U 33. minuti dvoboja mladi Vatreni su zaradili slobodni udarac, a Baturina je namjestio loptu i sjajno izveo slobodan udarac. Desnom nogom je neobranjivo pogodio sam kut engleske mreže. Bio je to pogodak koji vrijedi pogledati nekoliko puta.

Luka Modrić VIDEO Pogledajte kako su turski mališani reagirali kad su vidjeli Luku Modrića divider

U 53. minuti susreta Dion Drena Beljo povećao je hrvatsko vodstvo udarcem s bijele točke, a Englezi su srušili Matiju Frigana u kaznenom prostoru. Do kraja susreta domaćini su uspjeli smanjiti na 1:2 preko Gibbs-Whitea.

Ovo je drugi prijateljski ispit za izabranike Igora Bišćana, u prvom susretu remizirali su protiv Izraela u Varaždinu odigravši 0:0.

Pogodak Martina Baturine možete vidjeti OVDJE.