Hrvati obilježili utakmicu

VIDEO Brozović nesebično asistirao u pobjedi Intera: Pašalić zabio za goste

Hrvatski nogometaš Mario Pašalić je krenuo od prve minute u sastavu Atalante protiv Intera.

Marcelo Brozović (Foto: Afp)

Mario Pašalić zabio je pogodak, a Marcelo Brozović je pak upisao asistenciju u susretu 37. kola talijanske Serie A između Intera i Atalante.

Nerazurri su imali otvaranje iz snova, već nakon tri minute igre bilo je 2:0 na semaforu. Zabili su Romelu Lukaku u 1. minuti i Nicolo Barella u 3. minuti, a pet minuta kasnije pao je i treći pogodak, no pomoćni sudac je podigao zastavicu.

Oliver Kahn Pljušte optužbe nakon čistke u Bayernu: "Klub mi je zabranio da dođem na utakmicu" divider

Zapucali su domaćini čak sedam puta u okvir gostujućih vrata, ali u 37. minuti Atalanta postiže pogodak. Hrvatski nogometaš se najbolje snašao u gužvi u domaćem kaznenom prostoru i tako stigao do novog pogotka.

Pašalić je igrao do 61. minute susreta, a 15-ak minuta kasnije Inter je zabio pogodak za 3:1. Strijelac je bio Lautaro Martinez, i to na asistenciju Marcela Brozovića koju možete vidjeti OVDJE.

Za konačnih 3:2 zabio je Muriel u sudačkoj nadoknadi susreta.