Hrvatski čarobnjak!

VIDEO Modrić posramio Škote: Ispremiješao obranu pa zabio golčinu vanjskom

Luka Modrić zabio je gol za Real Madrid u susretu 1. kola Lige prvaka protiv Celtica.

Luka Modrić (Foto: Afp)

Nogometaši Real Madrida svladali su Celtic s visokih 3:0 na otvaranju Lige prvaka, a od prve minute krenuo je i kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić, koji je ponovno izveo potez za pamćenje.

U 60. minuti dvoboja ukrali su Realovci loptu na sredini terena, povukao je Eden Hazard pa uposlio Modrića, koji je izveo čaroliju u kaznenom prostoru škotske momčadi.

Ispremiješao je obranu aktualnog škotskog prvaka pa vanjskom poslao loptu u mrežu za povećanje vodstva. Sjajan potez Luke Modrića možete vidjeti OVDJE.

Vinicius VIDEO Sramota na otvaranju Lige prvaka: Tamnoputu zvijezdu Reala gađali bananom divider

Prvi pogodak za Kraljevski klub zabio je Vinicius u 56. minuti dvoboja, dok je konačnih 3:0 postavio Hazard.

Nažalost, utakmicu je zasjenio rasistički incident koji se zbio nakon Viniciusova pogotka. Tek što je zabio pogodak, doletjela je banana s tribine domaćih navijača, a sve su zabilježile i televizijske kamere.