Nevjerojatno!

VIDEO Sramota na otvaranju Lige prvaka: Tamnoputu zvijezdu Reala gađali bananom

Real Madrid je slavio na otvaranju Lige prvaka protiv Celtica.

Vinicius (Foto: Afp)

Nogometaši Real Madrida nisu dopustili nikakva iznenađenja na otvaranju Lige prvaka. Aktualni europski prvak uvjerljivo je slavio na gostovanju kod Celtica s 3:0, ali sve je, nažalost, zasjenio sramotan ispad domaćih navijača.

Završilo je prvo poluvrijeme bez golova, a onda su Madriđani prebacili u brzinu više. Probio je Vinicius škotsku obranu u 56. minuti dvoboja, a pogodak je pao, pazite sada, nakon čak 22 dodavanja bez prekida.

Brazilac je novi pogodak u Ligi prvaka proslavio plesom ispred tribine s navijačima Celtica, ali potom se dogodio incident koji je okaljao ugled domaćih navijača.

Luka Modrić VIDEO Modrić posramio Škote: Ispremiješao obranu pa zabio golčinu vanjskom divider

Netko je s tribine bacio bananu i rasističkim ispadom zasjenio sjajnu utakmicu, a to možete vidjeti OVDJE.

Osim Viniciusa, mrežu škotske momčadi još su zatresli kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić u 60. minuti dvoboja, i to čarobnim potezom, i Eden Hazard.

Vrhunski potez Modrića možete vidjeti OVDJE.