svaka mu čast

VIDEO Luda Livakovićeva obrana: Ovako je bacio u trans milijune Turaka

Milijuni navijača Fenerbahčea ostali su u čudu nakon izvrsne parade sjajnog Hrvata.

Dominik Livaković (Foto: Afp)

Fenerbahče je na gostovanju pobijedio Alanyaspor sa 1:0, a gol odluke zabio je Irfan Can Kahveci u 43. minuti.

Za Fener je branio Dominik Livaković koji nije imao previše posla. Najbliže golu domaćin je bio u 40. minuti kada je pucao Richard, ali je Livaković odlično reagirao.

Denis Buntić Ivana Brkljačić o Buntiću: "Nasilje se mora osuditi, ali moramo se svi pitati..." divider

Golman Vatrenih je spasio čisti gol. Gotovo cijeli stadion je vidio loptu u mreži, no Livaković je još jednom pokazao kako ima odlične reflekse, a i opet je potvrdio da je jedan od najboljih golmana svijeta.

Milijuni navijača Fenerbahčea ostali su u čudu nakon izvrsne parade sjajnog Hrvata. Livaković ih je očarao, a svi tvrde kako je baš on najveći poklon Feneru, ipak su ga doveli za manje od deset milijuna eura.