Upisao sjajnu obranu

VIDEO Livaković zaigrao u posebnom dresu pa oduševio turske navijače: Evo o čemu se radi

Hrvatska jedinica ponovno je odigrala sjajnu utakmicu na vratima turske momčadi.

Dominik Livaković (Foto: SportKlub/Screenshot)

Dominik Livaković uspio je sačuvati mrežu netaknutom u visokoj pobjedi svog Fenerbahčea kod Pendikspora (0:5) u turskom prvenstvu.

Nakon prvih 45 minuta na semaforu je bilo 0:2 za goste, zabili su Erdem Canpolat (autogol) i Irfan Can Kahveci. U drugom poluvremenu je pak zablistao BiH reprezentativac Edin Džeko koji je upisao hat-trick.

U 52. minuti susreta, pri rezultatu 0:2, Livaković je upisao sjajnu obranu, zapucao je domaći napadač na vrata Fenerbahčea, no hrvatska se jedinica ispružila i vršcima prstiju odbila neugodan udarac.

Dejan Lovren Lovren se žestoko oglasio nakon kamenovanja autobusa: "Jednog će dana biti kasno" divider

Osim što je upisao sjajnu obranu, Livaković je oduševio turske navijače posebnim dresom u kojem je zaigrao i to povodom proslave 100. obljetnice osnivanja turske republike koji možete vidjeti OVDJE.

Tom prigodom na dresu je imao lik Mustafe Kemala Ataturka pod čijim je vodstvom ukinut sultanat i proglašena republika, a on je izabran za prvog turskog predsjednika.

Sjajnu obranu Dominika Livakovića možete vidjeti OVDJE.