breaking news !: USKORO UŽIVO Milanović sazvao izvanrednu konferenciju za medije: Pogledajte što je dočekalo novinare
Neobranjivo

VIDEO Kramarić lukavim potezom upisao svoj 10. pogodak u sezoni, vratar nije mogao sakriti frustraciju

Andrej Kramarić postigao je novi pogodak za svoj Hoffenheim.

Andrej Kramarić (Foto: Afp)

Andrej Kramarić postigao je novi pogodak za svoj Hoffenheim koji je ugostio Eintracht iz Frankfurta. Nakon uvodnih 45 minuta na semaforu stoji velikih 3:0 za domaćine, a svoj obol dao je i naš reprezentativac.

Kolumbijska reprezentacija 1999. Kolumbijski nogometaš uhićen s gotovo dvije kile kokaina: Nećete vjerovati gdje ga je pokušao sakriti divider

Kramarić je u 41. minuti postigao svoj 10. pogodak u Bundesligi ove sezone, mirno je realizirao najstrožu kaznu, zastao je u posljednjoj sekundi i prevario vratara Eintrachta Trappa koji se silno žalio da 11-erac nije pravilno izveden.

Pogodak možete pogledati OVDJE.

Luka Modrić Real pripremio novi ugovor za Luku Modrića: Samo su dva igrača bolje plaćena od kapetana Vatrenih divider

Sudac Osmers okarakterizirao je kazneni udarac kao ispravnim i Hoffenheim je na dobrom putu da sačuvaju prvoligaški status nakon grčevite borbe za ostanak.

Baumgartner (8) i Bebou (45+3) zaslužni za pobjedu koja domaćima daje nade u ostanak. Za Eintracht je gol dao Mario Gotze (54). Kramarić je igrao 78 minuta, dok su klub iz Frankfurta izvan stroja dva Hrvata - Kristijan Jakić i Hrvoje Smolčić.