ADEMI SMIRIO

VIDEO Naguravanje nakon derbija na centru terena: Hajdukov igrač završio na podu

Zaiskrilo je na centru Maksimira nakon utakmice Dinama i Hajduka.

U derbiju 18. kola Prve HNL Hajduk je na stadionu Maksimir pred 9.900 gledatelja pobijedio Dinamo sa 2:0 upisavši petu uzastopnu pobjedu otkako je momčad preuzeo Valdas Dambrauskas.

Hajduk je poveo u 61. minuti golom Marka Livaje, a pobjedu gostiju potvrdio je Emir Sahiti u drugoj minuti sudačke nadoknade na Livajinu asistenciju.

gol expired VIDEO Navijači priredili vatreni doček nogometašima Hajduka nakon pobjede u Maksimiru divider

Nakon utakmice pojavila se snimka na Facebooku koja pokazuje koškanje igrača Dinama i Hajduka. Na derbiju nismo vidjeli čak ni prejake prekršaje, ali nakon utakmice zaiskrilo je na centru.