Bomba uz stativu

VIDEO Ivan Rakitić zabio prekrasan gol u prijateljskoj protiv Tottenhama

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić zabio je s 20-ak metara na pripremama u Južnoj Koreji.

Ivan Rakitić (Foto: Screenshot)

Nogometaši Seville i Tottenhama na pripremama u Južnoj Koreji remizirali su u prijateljskoj utakmici, a od Hrvata na terenu je bio Ivan Rakitić.

Bivši hrvatski reprezrentativac bio je strijelac izjednačujućeg gola za, pokazat će se konačnih 1:1 i pogodio je doista prekrasno s 20-ak metara. Dobio je povratnu loptu i spakirao je efektno uz stativu kraj nemoćnog golmana premierligaškog kluba.

Perišić na klupi Tottenhama

Spursi su poveli preko Harryja Kanea u 50. minuti, a Raketa, koji je u igru ušao s klupe, svoju je golčinu spakirao u 64. minuti.

Oporavljenik od ozljede Ivan Perišić je u zapisniku, ali jedan je od rijetkih igrača iz Tottenhamove momčadi koji nije dobio ni minute na današnjoj utakmici.