To se ne brani

VIDEO Imamo li zgoditak sezone? Pogledajte čudesan gol kojim je Osijek poveo u Šibeniku

Osječani su u uvodnim minutama bili u podređenom položaju na Šubićevcu, a onda je sijevnula "bomba".

Osijek je u 10. kolu Prve HNL do prednosti protiv Šibenika na Šubićevcu došao u 18. minuti. I to na kakav način...

Nakon što su domaćini dosta energično otvorili dvoboj, zadesio ih je hladan tuš.

Ivan Fiolić je na 40-ak metara od šibenskih vrata presjekao jedno dodavanje, odmah u primanju lopte se namjestio na šut i potom čudesnog pogodio.

Fenomenalan zgoditak ljevicom, lopta je od prečke završila u mreži, ništa tu nije mogao Lovre Rogić, a udarac je bio takav da ovo ne bi obranio niti jedan vratar na svijetu...

gol expired VIDEO Osijek trijumfalno prošao Šibenik, o golčini za 0:1 još dugo će se pričati divider

gol expired VIDEO Maestralan potez Mislava Oršića: Pogledajte majstoriju Dinamovog krila u Koprivnici divider