Prošao bez opomene

VIDEO Internet bruji o potezima Kolumbijca: Gušio jednog, a drugom strpao prste u stražnjicu

Arsenal je otvorio sezonu 2-0 pobjedom nad Wolverhamptonom, a viralnom je postala snimka igrača Wolvesa.

Yerson Mosquera (Foto: Afp)

Arsenal je očekivano slavio u svojoj prvoj utakmici sezone nad Wolverhamptonom 2-0 golovima Kaija Havertza i Bukaya Sake.

Poprilično standardna pobjeda Topnika obilježila su dva nevjerojatna poteza braniča Wolvesa, Yersona Mosquere.

U prvom dijelu dogodio se incident sa strijelcem prvog gola Arsenala, Kaijom Havertzom. Nakon hrvanja s njemačkim reprezentativcem, Mosquera ga je smjestio na pod.

Gušio Havertza, a Jesusu napravio nezamislivo...

Međutim, kako je padao Havertz, padao je i Mosquera koji je u padu rukom pritiskao vrat napadača Arsenala. Nije to bio kratak pritisak, već je djelovalo namjerno.

VAR nije intervenirao, a onda je kolumbijski reprezentativac odlučio ponovno okušati svoju sreću u drugom poluvremenu. Ovoga puta na manje nasilan način, ali jednako bizaran.

Dok se napadač Arsenala, Gabriel Jesus sagnuo popraviti kopačke, Mosquera ga je probao podići iz vjerovatno najgoreg mogućeg mjesta.

Razumljivo, Jesus ga je gurnuo, a ovaj je teatralno pao na pod implicirajući da je on žrtva. U dobu nogometa gdje kamere gledaju svaki potez igrača, Mosquera je nezamislivo završio utakmicu bez opomene.

Luka Sučić Pljušte pohvale na račun mladog Hrvata: "Ne poznaje ligu, ali jako je talentiran i ima fantastičan stas" divider

Arsenal - Wolverhampton Brighton protutnjao kroz Liverpool u prvom kolu Premier lige, rutinska pobjeda Arsenala divider

Dinamo - Šibenik Dinamo objavio popis igrača za Qarabag: Nema novog pojačanja, a ni Baturine na A listi divider

Ozljeda Danila VIDEO Horor-ozljeda na startu nove sezone Premier lige: Danilo u 15. minuti slomio nogu! divider

Prati nas na Instagramu!
UŽIVO VARAŽDIN - DINAMO: Stigli sastavi! Bjelica zarotirao momčad, jasan je cilj domaćina