zamjerio mu se turčin

VIDEO Inače mirni Modrić potpuno izgubio živce, a za sve je kriv - sudac

Luka Modrić potpuno je izgubio živce nakon što je turski sudac Meler označio prekršaj Matanovića.

Hrvatska nogometna reprezentacija krenula je u novo izdanje Lige nacija, a odmah na početku dočekao nas je najteži ispit – Portugal na Da Luzu.

Loše smo otvorili susret, Livaković je već u 7. minuti susreta vadio loptu iz mreže nakon što je Dalot pobjegao Borni Sosi. Ipak, naša igra se stabilizirala, krenuli smo bolje otvarati napade, ali novi hladan tuš došao je u 34. minuti susreta kada je Ronaldo pogodio za 2:0.

Sreća nas je pogledala u 41. minuti, Sosa je ubacio prema petercu, a Dalot je drugi put zatresao mrežu na susretu, ali ovaj put svoju. Klimavo otvaranje drugog dijela, ali opet se dižemo kako susret odmiče, tražili smo taj drugi pogodak, ali ipak nismo probili obranu Portugalaca.

Sudac Meler imao je nekoliko dvojbenih odluka, zanimljiva situacija dogodila se u 72. minuti susreta, tada je Luka Modrić potpuno izgubio živce, atipično za našeg kapetana. Matanović je, prema Meleru, napravio prekršaj nad Vitinhom u opasnoj zoni.

Naši reprezentativci su odmah pritrčali Turčinu, a najuporniji bio je kapetan Modrić, zbog čega je zaradio žuti karton.

Jeste li zadovoljni ''novom Hrvatskom''?

Ukupno glasova:

Cristiano Ronaldo VIDEO Jeste li primijetili emotivnu Ronaldovu reakciju nakon gola Hrvatskoj? Evo što je u pozadini divider

Pogodak Dioga Dalota VIDEO Pogledajte kako je dvaput zaspala obrana Vatrenih i autogol Portugalaca divider

Dominik Livaković VIDEO Pogledajte kako je Livaković zaustavio Ronalda: Pa kakva obrana! divider

Prati nas na Instagramu!
Kakva bi to igra sudbine bila da Željko Sopić naslijedi Sergeja Jakirovića u Dinamu 👀

📸Ronald Goršić/CROPIX
Možda je to bila tema razgovora između Jakira i Kompanyja nakon utakmice? Nikad nećemo saznati... ⚽