Frcale su iskre

VIDEO Igrač Leipziga se zakačio s klupom Zvezde: Sudac je brzo izvadio crveni karton

Crvena zvezda traži prvu pobjedu u Ligi prvaka.

Daniele Orsato (Foto: Afp)

U sklopu 4. kola Lige prvaka nogometaši Crvene zvezde ugostili su RB Leipzig na beogradskoj Marakani, no već nakon osam minuta igre doživjeli su šok.

Xavi Simons je sjajnim pogotkom doveo goste u vodstvo, a tu nije bio kraj nevoljama za Zvezdu. Tijekom prvog poluvremena došlo je do okršaja između Loisa Opende, člana gostujućeg sastava i stožera srpske momčadi.

Borussia Dortmund - Newcastle VIDEO Navijači u Ligi prvaka zasuli teren zlatnim polugama i novčanicama: Evo o čemu se radi divider

Opena je želio što prije doći do lopte koja je izašla van terena, a u tome ga je spriječio jedan član stručnog stožera. Zadržao je loptu pa odgurnuo nogometaša RB Leipziga, zbog čega mu je glavni sudac susreta Daniele Orsato pokazao crveni karton.

Do kraja susreta vidjeli smo još dva pogotka, po jedan u mreži svake momčadi. Na 0:2 povećao je upravo Openda u 77. minuti, a četiri minute kasnije Zvezda je uspjela smanjiti na 1:2 autogolom Henrichsa.

Dodajmo kako se ovim porazim Zvezda oprostila od Lige prvaka.

Snimku sporne situacije možete vidjeti OVDJE.