Strava u Mariboru

VIDEO Huligani pogodili bivšeg HNL-ovca upaljačem u međunožje? Sudac poslao obje momčadi u svlačionicu

Huliganski incident prekinuo je nakratko derbi Maribora i Olimpije u Sloveniji.

Raul Florucz (Foto: Twitter/Screenshot)

Nedjeljne huliganske orgije nastavile su se i u  susjedstvu, nekoliko sati poslije obračuna Armade i Torcide na tlu Lijepe naše stravičan huliganski napad prekinuo je derbi Olimpije i Maribora u elitnom razredu slovenskog nogometa.

Sudac okršaja u Mariboru dosudio je penal za goste pri rezultatu 0:0, a domaći huligani pogodili su izvođača Florucza predmetom za koji se nagađa da je upaljač, projektil je pogodio napadača Olimpije u predio međunožja, srušio se, a sudac je odmah poslao obje momčadi u svlačionicu.

Utakmica se ipak nastavila i završila je 1:1, Florucz je svoj penal promašio.

Pogledajte napad OVDJE.

Endrick VIDEO Modrić dobio posljednjih 20-ak minuta u pobjedi Reala: Započeo akciju za debitantski gol mlade zvijezde divider

Gennaro Gattuso Gattuso poslije boda u Puli: ''Trener ne može ništa kad pogriješi igrač, ovo nam nije prvi put" divider

Mario Pašalić VIDEO Pašalić promašio najstrožu kaznu u posljednjim minutama, Srbin zaustavio Vatrenog divider

Standings provided by Sofascore

Prati nas na Instagramu!
Smjena na Maksimiru! ⚽️

Tko će biti novi trener Dinama?✅️
Kakva bi to igra sudbine bila da Željko Sopić naslijedi Sergeja Jakirovića u Dinamu 👀

📸Ronald Goršić/CROPIX
Možda je to bila tema razgovora između Jakira i Kompanyja nakon utakmice? Nikad nećemo saznati... ⚽