Zato ga je Pep toliko želio

VIDEO Gvardiol zapalio društvene mreže, pogledajte fantastičan potez Vatrenog

Joško Gvardiol ušao je s klupe na utakmici 19. kola Premier lige nakon što se ozlijedio John Stones.

Gvardiol i Guardiola (Foto: Afp)

Manchester City našeg Matea Kovačića i Joška Gvardiola sinoć je ostvario vrijednu 1:3 gostujuću pobjedu protiv Evertona na Goodison Parku u 19. kolu Premier lige.

Domaći Toffeesi poveli su u 29. minuti susreta preko Harrisona, vodstvo su držali do poluvremena, a u drugom dijelu su Građani dodali gas i s tri pogotka preokrenuli susret u svoju korist.

Ivano Balić Ivano Balić trenirao u Hajduku: ''U čemu sam bio dobar?'' divider

Joško Gvardiol ušao je u igru nakon što se u 43. minuti ozlijedio John Stones, a u drugom poluvremenu napravio je pravu minijaturu. Prvo je sjajno reagirao u obrani, glavom odnio tešku dugu loptu i prevario Harrisona koji je vrebao njegovu pogrešku, a zatim je u nekoliko dodira odlično obradio loptu te ju donio do opasne zone po gol Pickforda.

Gvardiol i Guardiola VIDEO Guardiola održao lekciju Gvardiolu poslije pobjede protiv Evertona divider

Potez je zapalio društvene mreže, mnogi su komentirali da takvu sekvencu mogu odigrati samo uistinu najbolji nogometaši, video pogledajte OVDJE.