bitka za kl

VIDEO Pogledajte gol Smolčića za euforiju Riječana na Rujevici, David u 108. slomio srca Armadi

Rijeka je na Rujevici odvukla Lille u produžetke, ali gol Davida poslao je Francuze u Konferencijsku ligu.

Rijeka - Lille (Foto: Damir Skomrlj/Cropix)

Nogometaši Rijeke na Rujevici su se herojski držali sve do 108. minute, ali gol Davida poslao je Lille u Konferencijsku ligu. Gosti su iz Francuske stigli s prednošću 2:1 iz uvodne utakmice.

Ali, u Rijeci su prvi zaprijetili domaćini i poveli u 58. minuti preko Ivana Smolčića. Igrač Rijeke najbolje se snašao u gužvi u šesnaestercu poslije ubačaja iz slobodnog udarca s lijeve strane i zakucao loptu u mrežu za erupciju oduševljenja na Rujevici.

Jonathan David u 108. slomio je Labrovića i poslao Francuze u Konferencijsku ligu.