Mladi 18-ogodišnji Sergio Canales s dva fantastična pogotka donio je pobjedu svom Racingu na gostovanju kod Seville.

Španjolski nogomet uskoro bi mogao dobiti novu zvijezdu. 18-ogodišnji Sergio Canales s dva fantastična pogotka na gostovanju kod Seville donio je pobjedu svom Racingu. Prvi gol zabio je u 26. minuti nakon što je majstorski prebacio vratara Seville Palopa. No, samo 12 minuta kasnije još ljepši pogodak zabio je nakon što je predriblao Palopa a nakon toga i gostujućeg obrambenog igrača.

Nadu Sevilli u 62. minuti vratio je Romaric pogotkom za 2:1, ali do kraja se rezultat nije mijenjao. Ovom pobjedom Racing se popeo za jedno mjesto na ljestvici i sada je 12. sa 19 bodova, petoplasirana Sevilla skupila je 30 bodova.