Svoj četvrti ovosezonski prvenstveni pogodak postigao je Drago Gabrić u 3-1 pobjedi Trabzonspora protiv Gençlerbirliğija u utakmici 24. kola turskog nogometnog prvenstva...

Hrvatski nogometni reprezentativac je u igru ušao početkom drugog poluvremena umjesto Gustava Colmana, a pogodak je postigao za 2-1 u 89. minuti.

Istom je klubu gol postigao u sedmome kolu što mu je bio prvijenac u sezoni na kojeg je još nadogradio pogotke Ankaragücüu i Denizlisporu u 15., odnosno 16. kolu turske Superlige.

Uvodnu 81 minutu utakmice za pobjedničku je momčad odradio i Hrvoje Čale. U 59. minuti je zaradio žuti karton.

Trabzonspor je trenutačno petoplasirana momčad prvenstva s 42 osvojena boda. Vodeći Galatasaray uz utakmicu manje ima osam bodova više.