I ovo je Liga prvaka

VIDEO Dva "nemoguća" promašaja: Perišićev suigrač odnio pobjedu PSV-u, a drugi je prava komedija

PSV je osvojio svoj prvi bod u Ligi prvaka, a mogao je (i trebao) sva tri.

Johan Bakayoko (Foto: Profimedia)

Kandidat za promašaj godine u Ligi prvaka (i ne samo u tom natjecanju) stiže nam iz Nizozemske.

Na utakmici PSV - Sporting Lisabon domaći krilni napadač Johan Bakayoko promašio je nešto što spada u rubriku "nemoguće".

Igrala se 82. minuta, PSV je imao 1:0 kada je Bakayoko zaobišao gostujućeg vratara. Sve što je trebao je plasirati loptu u mrežu svojom lijevom, jačom nogom, ali on je promašio cijeli gol.

Da je tada zatresao mrežu za 2:0, PSV bi gotovo sigurno ubilježio prvu pobjedu u novom formatu Lige prvaka. Umjesto toga, stigla je kazna nekoliko minuta kasnije kada su Portugalci izjednačili i u konačnici osvojili bod.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić nije konkurirao za nastup jer nije prijavljen za Ligu prvaka, odnosno došao je u PSV tek nakon što je prošao rok za slanje igračke liste UEFA-i.

Inače, i Sporting je imao svog "konja" za trku kad pričamo o promašajima. Ime mu je Daniel Braganca je u 71. minuti imao matnu situaciju, mogao je birati gdje će pucati, ali je reagirao šeprtljavo, pao na pod i vratar PSV-a mu je zgrabio loptu. Taj promašaj pogledajte OVDJE.

Otac i sin, Vladimir Weiss mlađi i stariji Primili devet golova u dvije utakmice Lige prvaka: "Borit ćemo se s Dinamom, on je na našoj razini" divider

Marin Čilić Čilićevo mjesto tuge: Na ovom turniru već osmi put zaustavljen na prvoj prepreci divider

Sepahanov stadion Naghsh-e-Jahan VIDEO Jezive scene iz Lige prvaka: Ljudi su gledali u nebo i iranske rakete, a ne u teren divider