OBJAVILI SNIMKU

VIDEO Dinamo žestoko kritizirao suđenje: Montirali da suci igraju GTA i kartaške igre u VAR sobi

Dinamo je tako pokazao mišljenje da suci u VAR sobi ništa ne rade.

VAR soba (Foto: GNK Dinamo/Screenshot)

U posljednjem susretu 23. kola SuperSport HNL-a Dinamo je na stadionu Maksimir pred 7200 gledatelja pobijedio Varaždin s 1:0.

Ponovo je pitanje pobjednika odlučio Bruno Petković iz kaznenog udarca, ovoga puta u 18. minuti. Varaždin je u 81. minuti imao jedanaesterca, no Ivan Nevistić je obranio udarac Marka Dabre.

Dinamo je u toj utakmici mogao lako izgubiti bodove, no ipak su sva tri boda ostala na Maksimiru. Modri su se nakon utakmice bunili oko suđenja, uvjereni su da su oštećeni u dvije situacije.

Osijek Napali igrače Dinama u Osijeku: Oglasio se i zagrebački klub s detaljima divider

Mišljenja su da nije bio penal za Varaždin te da je još jedan kazneni udarac trebao biti dosuđen za Dinamo.

Utakmicu je sudio Ante Terzić, a Dinamo se danas odlučio na neobičan potez. U videu su montirali suce u VAR sobi kako igraju GTA V i kartaške igre za vrijeme utakmice.

Dinamo je tako pokazao mišljenje da suci u VAR sobi ništa ne rade. To je bio ujedno i prvi penal protiv Dinama dosuđen ove sezone.