Gledali igranje rukom

Snimke cure na sve strane: Osječani su bjesnili zbog ovog pogotka Hajduka

Nova snimka bavi se pogotkom Filipa Uremovića protiv Osijeka na Opus Areni.

Filip Krovinović na utakmici protiv Osijeka (Foto: MaxSport/Screenshot)

Nema kraja novim snimkama iz VAR soba s HNL utakmica. Samo ove večeri procurile su tri nove, a posljednja, barem za ovaj dan, odnosi se na utakmicu 21. kola Osijek - Hajduk (1:1) na Opus Areni.

Ranije je objavljena snimka igranja rukom Darka Nejašmića u začetku akcije, zbog čega su suci ponišili pogodak Ramona Miereza u 33. minuti, dok se nova snimka odnosi na situaciju iz drugog poluvremena.

U 57. minuti susreta Filip Uremović je zabio pogodak za Hajdukovo vodstvo, a u toj situaciji je bio sporan sljedeći detalj - je li Filip Krovinović igrao rukom u akciji u kojoj je pao pogodak.

Velika se buka digla oko tog pogotka, navijači Osijeka su žusto reagirali na društvenim mrežama i tvrdili da je pogodak neregularan.

Kako su suci donijeli odluku možete vidjeti OVDJE.