Presudili finale u Londonu

VIDEO Carvajal utišao Nijemce na tribinama Wembleyja, Vinicius dokrajčio!

Dani Carvajal postigao je gol u finalu Lige prvaka za Real Madrid u 74. minuti susreta.

Dani Carvajal (Foto: Afp)

Nogometaši Real Madrida love svoj 15. trofej Lige prvaka, nakon razočaravajućeg prvoj poluvremena, igrači Carla Ancelottija krenuli su puno odlučnije u drugih 45 minuta susreta.

Borussia je prijetila više puta tijekom prvog dijela, bili su bliže vodećem pogotku, ali posljednja Kraljevskog kluba izdržala je inicijalni pritisak Nijemaca.

Sve do 74. minute stajalo je 0:0 na poluvremenu, Real nije imao više od igre, ali na scenu je stupio Toni Kroos koji je u svojoj posljednjoj klupskoj utakmici pogodio Carvajala u ''trepavicu'' na prvoj stativi.

Desni bek Madriđana je utrčao na vrijeme na prvu vratnicu i malim trzajem glave prevario vratara Dortmunda.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Nedugo zatim, Bellingham i Vinicius su iskoristili grešku obrane Dortmunda, Brazilac je bio sam na desnoj strani 16-erca, dobio korisnu loptu i mirno matirao Kobela za velikih 2:0 u 83. minuti.