Svaka čast!

VIDEO Budimir je najbolji strijelac La Lige! Hrvat je nezaustavljiv, tek je drugi u povijesti koji je učinio ovo

Ante Budimir postigao je svoj 16. pogodak u dresu Osasune ove sezone.

Ante Budimir (Foto: Afp)

Ante Budimir je još jednom potvrdio da je u formi života. 33-godišnji hrvatski reprezentativac postigao je novi pogodak u La Ligi, njegov 16. ove sezone.

Fenjeraš Almeria ugostila je Osasunu, a nakon samo 10 minuta na semaforu je stajalo 0:2 za goste iz Pamplone. Budimir se upisao u listu strijelaca u 9. minuti susreta kada je Srbin Radovanović poslao krivo dodavanje prema domaćem vrataru Maximianu.

Rajko Vidović Gorica iznenadila Varaždin u gostima: Vidović pobjedom debitirao na klupi Turopoljaca divider

Golman Almerije pokušao je spasiti stvar i ostaviti loptu u igri, ali dodatno je pogoršao situaciju, dodao loptu Aresu točno u noge, on je proslijedio za Budimira koji neometan pogađa prazna vrata Almerije za 0:2 Osasune.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Budimir je tako postao tek drugi igrač u povijesti kluba iz Pamplone koji je postigao više od 15 pogodaka u prvenstvu, ispred njega je tek Julian Vergara koji je davne 1935./36. postigao 20 pogodaka.