Sjajan potez

VIDEO Bivši igrač Hajduka zabio golčinu Interu, neobranjivo pogodio desne rašlje

Stanko Jurić zabio je sjajan pogodak za Parmu u dvoboj talijanskog Kupa protiv Intera.

Stanko Jurić u dresu Hajduka (Foto: Duje Klaric/Cropix)

Nogometaši Intera ugostili su Parmu u susretu osmine finala talijanskog Kupa, a na poluvremenu gosti senzacionalno vode s 1:0.

Sjajan pogodak pao je u 38. minuti dvoboja, a djelo je bivšeg igrača Hajduka Stanka Jurića. Primio je hrvatski veznjak loptu, povukao, a onda snažno opalio po golu s velike udaljenosti. Pogodio je desne rašlje za šok u Milanu!

gol expired David Čolina blizu odlaska u Bundesligu, evo koliku odštetu će Hajduk dobiti divider

Deset minuta kasnije Jurić je imao još jednu šansu, snažno je opalio iz velike udaljenosti, a vratar Intera Andre Onana je to nekako uspio odbiti u korner za Parmu.

Vrhunski pogodak Jurića možete vidjeti OVDJE.

Na poluvremenu je bilo 0:1 za goste.