Majstorski!

VIDEO Barcelonino čudo od djeteta ne prestaje oduševljavati: Poslao golmana i dvojcu braniča u prazno pa zabio

Barcelonin sjajni 16-godišnji napadač ne prestaje oduševljavati svojim nastupima.

Fermin Lopez, Ferran Torres i Lamine Yamal (Foto: Afp)

Španjolska je u devetom kolu kvalifikacija za EURO u Njemačkoj gostovala na Cipru. Pitanje pobjednika bilo je riješeno nakon prvih pola sata utakmice jer je već tada rezultat na semaforu pokazivao 0:3 u korist Španjolaca.

No, glavna vijest s te utakmice je sjajni Barcelonin 16-godišnji napadač Lamine Yamal koji je u trećem nastupu za seniorsku selekciju Furije postigao svoj drugi pogodak.

Već u petoj minuti susreta Yamal je dočekao loptu na desnoj strani te izbio potpuno sam pred golmana. U situaciji gdje bi mnogi odmah pokušali pucati prema golu Yamal je prvo lažnjakom poslao vratara Cipra u prazno, onda još jednog braniča te potom pucao prema golu.

Njegov udarac bio je presnažan za Alexandera Gogića koji ga nije uspio očistiti s gol linije.

Osim njega za Španjolsku su golove postigli i Oyarzabal i Joselu. Kod Cipra poraz je ublažio Pileas golom u 75. minuti.

Yamalov sjajni pogodak pogledajte OVDJE.