breaking news !: UŽIVO Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"
Bundesliga

VIDEO Kramarić spasio Hoffenheim s dva komada, Soldo junior zamalo skinuo Bayern u gostima

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić zabio je za Hoffenheim protiv Stuttgarta u 17. kolu Bundeslige.

Andrej Kramarić (Foto: Afp)

Nogometaši Hoffenheima odigrali su 2:2 protiv Stuttgarta u 17. kolu Bundeslige. Bayern je odigrao samo 1:1 protiv Koelna, a Kovačev Wolfsburg ubacio je pet komada Šunjićevoj Herthi.

Gol Andreja Kramarića za 1:0 pogledajte OVDJE.

Kramarićev drugi gol pogledajte OVDJE.

Kramarić je doveo svoju momčad u vodstvo u 11. minuti kada je iz blizine pogodio gornji lijevi kut sparničkog gola, da bi u četvrtoj minuti nadoknade odličnim udarcem iskosa s desne strane pogodio suprotnik kut za konačnih 2-2. U međuvremenu je Stuttgart preokrenuo golovima Guirassyja u 45. i Enda u 77. minuti.

Joško Gvardiol VIDEO Leipzig ubacio pola tuceta fenjerašu: Majstorska golčina i dvije asistencije Olma, Gvardiol odradio cijelu utakmicu divider

Bili su to četvrti i peti Kramarićev prvenstveni gol ove sezone, a odigrao je čitav susret za Hoffenheim. Borna Sosa zbog ozljede nije konkurirao za nastup u sastavu Stuttgarta.

Hoffenheim je 13. na ljestvici sa 19 bodova, a Stuttgart 14. sa 16.

Bayern se spasio poraza protiv Nikole Solde i društva

Vodeći Bayern spasio se domaćeg poraza od Koelna pogotkom Kimmicha u 90. minuti za konačnih 1-1. Gosti su vodili od 4. minute preko Skhirija. Nikola Soldo odigrao je čitav susret za Koeln, dok je Josip Stanišić ostao na klupi Bayerna.

Vodeći Bayern sada ima 36 bodova, četiri više od drugog RB Leipziga koji je ranije u utorak s uvjerljivih 6-1 (4-0) kao gost svladao Schalke 04. Dvoboj je riješen već u prvih 45 minuta nakon kojih je bilo 4-0 za RB Leipzig uz dva gola Andrea Silve (7, 44) te jedan Henrichsa (15) i Wernera (45+2). U nastavku je Kozuki (56) smanjio na 4-1, ali su u završnici Olmo (83) i Poulsen (89) pogađali za konačnih 6-1.

REZULTATI 17. KOLA,

Schalke 04 - RB Leipzig 1-6 (Kozuki 56 / Andre Silva 7, 44, Henrichs 15, Werner 45+2, Olmo 83, Poulsen 89)

Bayern - Koeln 1-1 (Kimmich 90 / Skhiri 4)

Hoffenheim - Stuttgart 2-2 (Kramarić 11, 90+4 / Guirassy 45, Endo 77)

Hertha - Wolfsburg 0-5 (Svanberg 4, Arnold 31-11m, Wind 34, Baku 72, Marmoush 86)