ZA DRUGO MJESTO LJESTVICE

VIDEO Andrej Kramarić u pobjedi Hoffenheima promašio penal pa zabio sjajno iz voleja

Hoffenheim je protiv Mainza došao do svoje četvrte ovosezonske ligaške pobjede.

Nastavlja se sjajna ovosezonska forma Hoffenheima, ali i njihovog najboljeg strijelca u povijesti, Andreja Kramarića. Na domaćem terenu savladali su Mainz rezultatom 4:1, nakon čega su se smjestili na drugo mjesto ljestvice, s 12 bodova, koliko ima i vodeći Bayern.

Hoffenheim je ovog puta dugo lomio otpor neugodnog gosta, a činilo se kako će ga u 44. minuti napokon slomiti, nakon što je dosuđen kazneni udarac. Njegovog izvođenja prihvatio se Andrej Kramarić, no loptu je poslao pokraj desne vratnice. Kramariću je ovo već drugi promašeni kazneni udarac ove sezone, a kako ga je izveo možete vidjeti OVDJE.

Krama je grešku brzo ispravio

Srećom po Andreja, svoju grešku je nakon samo osam minuta igre u nastavku. Nakon akcije s lijeve strane sjajno se našao na drugoj vratnici, gdje je loptu primio na volej i zakucao je u gol.

Bio je to njegov drugi ovosezonski pogodak, a možete ga pogledati OVDJE.

gol expired VIDEO Niko Kovač srušio osvajača Europske lige, Brekalo asistirao za tri boda divider

Tada se otvorilo Hoffenheimu te su do 80. minute došli do vodstva 3:0, nakon čega je Mainz postigao počasti pogodak, no u sudačkom vremenu još jednom su domaći pogodili za 4:1.

Kramarić nije sudjelovao niti u jednom od preostala tri pogotka, no on je ono najvažnije napravio u 53. minuti.