Igrali su Hrvati

VIDEO Niko Kovač srušio osvajača Europske lige, Brekalo asistirao za tri boda

Niko Kovač osvojio je prva tri boda s Wolfsburgom u Bundesligi protiv Eintrachta.

Nogometaši Wolfsburga, koje vodi hrvatski strateg Niko Kovač, u 6. kolu Bundeslige upisali su premijernu pobjedu, svladali su u gostima Eintracht 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Lacroix u 60. minuti dvoboja, i to na asistenciju hrvatskog nogometnog reprezentativca Josipa Brekala, koji je igrao sve do 89. minute.

U momčadi Nike Kovača do 64. minute je igrao Bartol Franjić. Prije ove pobjede Wolfsburg je imao na kontu dva remija i tri poraza. Čitavu je utakmicu za domaćina odradio Kristijan Jakić.

Asistenciju Josipa Brekala možete vidjeti OVDJE.

Novi trener Leipziga debitirao pobjedom

Marco Rose imao je uspješnu premijeru na trenerskoj klupi Leipziga koji je pred svojim navijačima svladalo dortmundsku Borussiju s 3:0.

Za prvi pogodak zaslužna je bila mađarska veza u Leipzigu. U šestoj minuti Szoboszlai je asistirao, a Orban pogodio za 1:0, dok je Szoboszlai na samom kraju prvog dijela povećao na 2:0 sjajnim udarcem.

Sjajan pogodak za povećanje vodstva možete vidjeti OVDJE.

Sve je bilo gotovo u 84. minuti kada je Haidara pogodio za 3:0 čime je Leipzig upisao tek drugu pobjedu u sezoni, a Borussia (D) drugi poraz. Hrvatski nogometaš Joško Gvardiol za Leipzig je igrao od 77. minute.

gol expired VIDEO Bayernov vunderkind ispisuje povijesne stranice, odmah zabio gol i srušio rekord divider

Filip Uremović i Ivan Šunjić bili su cijelo vrijeme na terenu za Herthu koja je u Berlinu odigrala 2:2 protiv Bayera iz Leverkusena.

U nedjelju su na rasporedu dvije posljednje utakmica kola, Koln protiv Union Berlina te Freiburg protiv Borussije (M).