Ružna scena

VIDEO Andrej Kramarić ostao ležati nakon duela: Trener ga odmah izvadio iz igre

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić je nastradao u duelu s jednim igračem Borussije.

Andrej Kramarić nastradao u duelu (Foto: Sport Klub/Screenshot)

Iznenađenje se dogodilo ove nedjelje u 23. kolu njemačke Bundeslige, nogometaši Hoffenheima su u Dortmundu pobijedili Borussiju 3:2.

Da se sprema iznenađenje u Dortmundu pokazala je već druga minuta utakmice kada je Bebou doveo goste u vodstvo. Borussia je imala spreman odgovor te je unutar samo pet minuta kreirala preokret. Malen je u 21. izjednačio, dok je Schlotterbeck u 25. minuti pogodio za 2:1 domaćina.

Niko Kovač Niko Kovač dva puta vodio, ali nije uspio slaviti: Utakmica će ostati zapisana u povijest Bundeslige divider

Kako su brzo primili dva pogotka tako su igrači Hoffenheima, u nastavku ogleda, jednako brzo zabili dva i pobijedili. Gostujući junak bio je Maximilian Beier, strijelac oba pogotka, u 61. i 64. minuti.

U udarnoj postavi Hoffenheima bio je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić koji je nakon duela sa Ryersonom ostao ležati na terenu, a trener Hoffenheima ga je odmah izvadio iz igre.

Snimku Kramarićeve ozljede možete vidjeti OVDJE.