kiks mladog asa

Velika pogreška hrvatskog vratara i komičan autogol koštali Lekin Brugge bodova

Karlo Letica imao je još jednu pogrešku na golu Club Bruggea, koja je ovoga puta koštala Lekinu momčad bodova.

Karlo Letica nakon pogreške (Screenshot)

Hrvatski vratar Karlo Letica velikom je pogreškom koštao Club Brugge pobjede na gostovanju kod Sint-Truidena u susretu 12. kola belgijskog nogometnog prvenstva koji je okončan rezultatom 2:2.

Letica je u 18. minuti vrlo lošom reakcijom propustio u mrežu udarac Kamade za vodstvo domaćih od 1:0. Iako su gosti do kraja prvog poluvremena preokrenuli preko Vanakena (31-11m) i Schrijversa (41) nisu uspjeli osvojiti tri boda jer su u 78. minuti njihovi stoperi poklonili još jedan gol Sint-Truidenu koji je na kraju upisan kao autogol Ritsa.

Matej Mitrović nije konkurirao za nastup u momčadi koju s klupe vodi Ivan Leko.

Drugi Club Brugge sada ima 27 bodova, dva manje uz utakmicu više od vodećeg Genka, a četiri više uz također utakmicu više od trećeg Anderlechta. Sint-Truiden je sedmi sa 18 bodova.

Jakov Filipović odigrao je čitavu utakmicu za Lokeren, a Goran Milović za Oostende u 0:0 remiju tih momčadi. Lokeren je 15. sa šest bodova, a Oostende deveti sa 15.