Stara dama prva

Juve srušio Barcu na Camp Nouu, Ronaldo dvaput zabio iz penala: Messi i društvo u velikoj krizi

Juventus je pobijedio Barcelonu 3:0 na Camp Nouu u posljednjem kolu natjecanja po skupinama Lige prvaka…

Juventus je pobjedom od 3:0 protiv Barcelone na Camp Nouu osvojio prvo mjesto u skupini G.

Juve i Barca imaju po 15 bodova, no Stara dama je bolja u međusobnim dvobojima. Barcelona je pobijedila u Torinu 2:0.

Juve je poveo u 13. minuti iz jedanaesterca. Araujo je bio u duelu s Cristianom Ronaldom, Portugalac je pao, a glavni sudac Tobias Stieler pokazao je na bijelu točku. Jako sporna odluka. Ronaldo je bio siguran izvođač.

gol expired Svjetski skandal u Parizu: Utakmica Lige prvaka prekinuta, sudac rasistički vrijeđao pomoćnog trenera gostiju! divider

Juve je poveo 2:0 u 20. minuti preko McKennieja.  Cuadrado je asistirao, a Amerikanac je atraktivno zabio.

Konačnih 3:0 postavio je Ronaldo u 52. minuti iz drugog jedanaesterca. Lenglet je igrao u rukom u svojem šesnaestercu.

U susretu za treće mjesto u toj skupini koje vodi u Europsku ligi Dinamo iz Kijeva je kao domaćin svladao Ferencvaros sa 1-0 (0-0) golom Popov u 60. minuti.

Dinamo je natjecanje završio s četiri boda, a Ferencvaros, za koji je Roko Baturina igrao od 74. minute, s jednim bodom.