pogledajte golove

Gorica nastavila sjajan niz protiv Istre: Lovrić u prvom dijelu zabio golčinu kola, Matar u nastavku potvrdio pobjedu

Nogometaši Gorice pobijedili su Istru 2:1 u 3. kolu Prve HNL.

Nogometaši Gorice pobijedili su Istru 2:1 u 3. kolu HT Prve lige. Turopoljski Real Madrid produljio je tako svoj niz bez poraza od Istre na 13 utakmica.

Gorica je povela u 19. minuti iz slobodnog udaraca sa 25 metara, kojeg je je odlično izveo Kristijan Lovrić. Na 2-0 povisio je senegalski napadač Matar Dieye u 68. minuti. Tome je prethodila akcija po desnom krilu u kojoj je Nigerijac Musa Muhammed dugom loptom pronašao Dvornekovića, a on je uputio prizemni centaršut na kojeg je natrčao Dieye i iz neposredne blizine zatresao mrežu.

Imala je Gorica još dobrih prilika. U 5. minuti je Matar Dieye s pet metara pucao preko gola, a u 47. udarac Kristijana Lovrića sa deset metara iskosa obranio je golman Istre Lučić.

Istra, koja je imala jednu priliku u prvom poluvremenu, uspjela je postići utješni pogodak preko Hassana Bandea u sudačkoj nadoknati (90+3).

Gorica je na četvrtom mjestu sa šest bodova, a Istra 1961 je sedma sa tri boda.

Istra - Gorica 0:1, Lovrić u 19. minuti:

gol expired Pogledajte fantastičnu bombetinu Kristijana Lovrića iz slobodnog udarca s 30 metara divider

Istra - Gorica 0:2, Matar u 68. minuti:

Istra - Gorica 1:2, Bande u 92. minuti:

Istra: Lučić - Navarro, Silva, Matić, Daničić - Perera Calderon, Blagojević, Milnar - Lisica, Iličić, Bande

Gorica: Banić, Musa, Jovičić, Krizmanić, Keita - Ngouali, Babec - Lovrić, Fruk, Mitrović - Matar