Golijada na Metropolitanu

Liverpool slavio u ludoj utakmici u Madridu: Griezmann vratio Atletico iz ponora pa sve bacio u vodu

Liverpool je pobijedio Atletico 3:2 u Madridu u 3. kolu Lige prvaka...

Fantastičnu utakmicu u skupini B su odigrali Atletico i Liverpool u Madridu (2-3).

Nakon samo trinaest minuta igre Liverpool je imao dva gola prednosti (Salah i Keita), ali Atletico je uistinu igrao nadahnuto i domaćinu se sve vratilo kroz dva pogotka sjajnog Griezmanna (20. i 34. minuta).

No, početkom drugog dijela Francuz je od junaka postao tragičar jer je dobio crveni karton, a brojčanu prednost Liverpool je naplatio u završnici.

gol expired Messi s dva gola donio preokret i pobjedu PSG-u, petarda Real Madrida, potop Borussije! divider

U 78. minuti je Salah realizirao jedanaesterac za pobjedu Liverpoola koji se tako, barem djelomično, osvetio za prošlosezonsko ispadanje u osmini finala Lige prvaka.

Hrvatski nogometaš Šime Vrsaljko nije ulazio u igru za Atletico.

Liverpool ima svih devet bodova. Atletico je na četiri, kao i Porto koji je na Dragao stadionu svladao Milan 1-0. Gol odluke zabio je Diaz u 65. minuti te je talijanska momčad time ostala na nuli.