labrović heroj riječana

Rijeka sretno izborila remi u Škotskoj i ima lijepu priliku za prolaz u play-off Konferencijske lige

Rijeka je odigrala 1:1 kod Hiberniana u 3. pretkolu Konferencijske lige.

Nogometaši Rijeke u prvom su susretu trećeg pretkola Konferencijske lige na gostovanju kod Hiberniana u Edinburghu igrali 1-1 (0-0).

Rijeku je u vodstvo doveo Ampem (61), a poravnao je Boyle (67).

Hrvatski predstavnik je do prednosti na Easter Roadu stigao u 61. minuti kada je lopta neko vrijeme kružila oko domaćeg kaznenog prostora prije no što je Vukčević ubacio za Ampema koji je uspio glavom uputiti udarac koji je bio neuhvatljiv za Maceya na vratima.

Nažalost, samo šest minuta kasnije Hibernian je poravnao, nakon udarca iz kuta Hanlon je prebacio loptu do Nisbeta, njegov udarac glavom Labrović je uspio odboti, ali samo do Boylea koji je odbijanac pospremio u mežu.

Heroj Riječana bio je vratar Nediljko Labrović koji je spasio goste u nekoliko navrata. U 93. minuti su domaćini imali veliku priliku, ali poraza je Rijeku spasio Labrović fenomenalnom obranom u situaciju jedan na jedan.

Uzvrat će se igrati u Rijeci za tjedan dana.

Hibernian - Rijeka 1:1