breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"
Dvaput vodili, ali...

Uzbudljiva utakmica u Zaprešiću: Inter preokrenuo protiv Lokomotive

Inter je pobijedio Lokomotivu 3:2 u 28. kolu Prve HNL...

Lokomotiva - Inter Zaprešić (Photo: Slavko Midzor/PIXSELL)

U prvom susretu 28. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Intera svladali Lokomotivu s 3-2 (1-2).

Već u 6. minuti gosti su poveli golom Kristijana Jakića, da bi samo četiri minute kasnije Inter izjednačio preko Rusa Serder Serderova. Na samom kraju prvog dijela igrač Lokomotive Luka Ivanušec pobrinuo se za potez utakmice predivnim golom s 20-tak metara.

No, u drugom dijelu Inter je preokrenuo i pogocima Karla Muhara i Igora Postonjskog došao do vrijedne pobjede u borbi za ostanak.

Lokomotiva je ostala četvrta s 44 boda, a Inter je sedmi s 27 bodova.

Pred 500 gledatelja na stadionu ŠRC Zaprešića sudio je Vidulin iz Kanfanara.

Strijelci: 0-1 Jakić (6), 1-1 Serderov (10), 1-2 Ivanušec (45+2), 2-2 Muhar (73), 3-2 Postonjski (85pen)

Crveni karton: Mlinar (Lok, 85)