auu!

FOTO Prekinuta utakmica: Nevjerojatne scene iz Dortmunda, tuča i oluja potjerali navijače i igrače

Jako nevrijeme prekinulo je dvoboj na Euru.

Utakmica osmine finala Eura između Njemačke i Danske prekinuta je u prvom poluvremenu zbog leda.

Nakon što se iznad BVB stadiona prolomila grmljavina i pojavila munja, sve to praćeno snažnim pljuskom, glavni sudac dvoboja, Englez Michael Oliver odlučio je povući igrače s travnjaka.

Nekoliko minuta su igrači stajali uz aut-crtu, a onda ih je Oliver poslao u svlačionice.

Nedugo nakon toga kiša se pretvorila u tuču pa je postalo jasno da je procjena engelskog suca bila opravdana.

Utakmica je prekinuta pri rezultatu 0:0. Nijemci su imali početnu inicijativu i u prvih 15 minuta uputili šest udaraca od čega su četiri bila vrlo opasna, ali je danski kapetan Kasper Schmeichel svojim obranama sačuvao mrežu.

Danci su se nakon 20 minuta oslobodili pritiska i zaprijetili s nekoliko opasnih akcija, prije nego što je dvoboj prekinut.

Jako nevrijeme uzrokovalo je tuču epskih razmjera, a slično se dogodilo na Euru 2016. u dvoboju Ukrajine i Sjeverne Irske.

Navijači koji nisu ispod krova pobjegli su unutar stadiona.

Luka Sučić VIDEO Što čeka Vatrene nakon Eura: Ovi igrači traže novi klub divider

Luciano Spalletti Talijanski mediji udaraju po treneru: ''Spalletti, Zaccagnijeva desnica te spasila, ali ovo je sramota!'' divider

Luka Modrić Luka Modrić se oglasio na Instagramu: Emotivna objava i poruka navijačima Hrvatske divider