SJAJNA PREDSTAVA

Utakmica karijere Ćalete-Cara: Zabio dva gola za pobjedu Marseillea

Ćaleta - Car je odigrao odličnu utakmicu i svojoj momčadi donio tri boda.

Bio je to veliki dan Hrvata uFrancuskoj, Niko Kovač je ostvario prvu pobjedu na klupi Monaca, Duje Ćaleta-Car je zabio dva, a Toma Bašić jedan gol u pobjedama Marseillea i Bordeauxa.

Marseille je na gostovanju pobijedio Brest sa 3-2, a drugi i treći pogodak za momčad iz Marseillea zabio je hrvatski branič.

gol expired Novi pogodak Nikole Vlašića, ali i Bistrovića: Lovren i Ćorluka remizirali u derbiju divider

OM je poveo u 20. minuti golom Floriana Thauvina lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora. Samo sedam minuta kasnije bilo je 2-0. Thauvin je ubacio iz slobodnog udarca, a Ćaleta-Car nogom zabio za povećanje vodstva. Domaćin je u posljednjim trenucima prvog dijela smanjio golom Romaina Faivrea.

Ipak, deset minuta prije kraja utakmice Ćaleta-Car je svojim drugim golom na utakmici gurnuo Marseilleu korak do tri odab tri boda. Ponovo je iz prekida ubacio Thauvin, a mladi Šibenčanin nakon sjajnog skoka glavom zatresao suparničku mrežu. U posljednjim trenucima susreta Gaetan Charbonnier je smanjio na konačnih 3-2

Podsjetimo, Ćaleta-Car pozvao je u reprezentaciju za utakmice protiv Portugala (5. rujna) i Francuske (8. rujna).