Bit će teško

Upozorenje za Hajduk: Vitoria slavila u gostima s dva igrača manje

Hajduk u srijedu gostuje kod Vitorije u Guimaraesu u uzvratu 3. pretkola Konferencijske lige.

Vitoria Guimaraes (Foto: Afp)

Suparnik Hajduka u 3. pretkolu nogometne Konferencijske lige Vitoria iz Guimaraesa u susretu je 1. kola portugalskog prvenstva kao gost svladala Chaves sa 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Andre Silva u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Vitoria je susret okončala s devetoricom jer su u nastavku isključeni Alfa Semedo u 82. i Matheus Salgueiro u petoj minuti nadoknade, ali je uspjela sačuvati tri boda.

Vitoria i Hajduk će svoj uzvratni susret 3. pretkola igrati u srijedu od 18 sati, a Hajduk ima prednost od 3:1 iz prve utakmice.

Krovinović upozorio

Splićani imaju prednost od dva pogotka razlike, a podsjećamo da više nema pravila gola u gostima.

"Ne treba biti prevelika euforija, trebamo biti čvrsto s obje noge na zemlji da nam se ne bi obilo o glavu kao prošle sezone'', upozorio je prošlog tjedna Filip Krovinović, strijelac sjajnog pogotka koji je Hajduku donio tu važnu prednost pred uzvrat.

"Izrazito su domaća ekipa što ćete vidjeti u srijedu. Ali, mi smo već dokazati tko smo i kakav je naš stav, naša igra. Mi se toga trebamo držati i doći s gardom'', dodao je veznjak Hajduka koji dobro poznaje Vitoriju jer je godinama igrao u Portugalu.