breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Melnjaku poluvrijeme

Hrvati u glavnim ulogama u turskom derbiju začelja: Muhar strijelac, Maglica asistent

Muhar, koji je odigrao čitav susret za Kayserispor, doveo je svoju momčad u vodstvo u 48. minuti i to na asistenciju Antona Maglice

Hrvatski nogometni reprezentativac Dario Melnjak odigrao je prvo poluvrijeme za Rizespor koji je u susretu 28. kola turskog prvenstva izgubio na gostovanju kod Kayserispora sa 1-2 (0-0), dok je strijelac prvog gola za domaće bio Karlo Muhar.

Muhar, koji je odigrao čitav susret za Kayserispor, doveo je svoju momčad u vodstvo u 48. minuti i to na asistenciju Antona Maglice, koji je igrao do 51. minute. Kasnije je Samu u 73. minuti poravnao na 1-1 da bi Parlak u 77. minuti osigurao pobjedu domaćih.

Kayserispor je sada 15. na ljestvici sa 28 bodova, koliko ima i 16. Rizespor.

Na vrhu su Besiktas i Galatasaray sa po 57 bodova, ali Besiktas ima jedan susret manje odigran.