Prvi su na ljestvici

Vida upisao važnu pobjedu protiv bivšeg igrača Dinama

Hrvatski branič odigrao je cijeli susretu u pobjedi protiv Kayserispora.

Hrvatski reprezentativni stoper Domagoj Vida odigrao je čitav susret za Besiktas koji je u susretu 35. kola turskog nogometnog prvenstva kao domaćin svladao Kayserispor sa 3:1.

Domaćini su poveli već u 4. minuti susreta preko Ghezalla iz kaznenog udarca, a već dvije minute kasnije gosti su poravnali na 1:1 preko Pedra Henriquea.

U 13. minuti već je pao treći gol na susretu, na 2:1 povisio je igrač Besiktasa Nkoudou. Konačan rezultat od 3:1 postavlja isti igrač u 65. minuti susreta.

gol expired Chelsea slavio protiv West Hama i napravio veliki korak ka Ligi prvaka divider

Ovom pobjedom Besiktas se učvrstio na vrhu ljestvice sa 75 bodova, šest više od drugog Fenerbahcea i trećeg Galatasaraya s tim da Fenerbahce ima jedan susret manje odigran.

Bivši igrač Dinama i zaprešićkog Intera Karlo Muhar je odigrao čitav susret za Kayserispor koji je ostao 18. sa 35 bodova.