Ostaje žal

Vida asistent u derbiju turskog prvenstva, ali Bešiktaš ispustio 3:0

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida odigrao je čitavu utakmicu i bio asistent za vodeći pogodak Bešiktaša u derbiju 23. kola turskog prvenstva.

Domagoj Vida (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Bešiktaš je u derbiju 23. kola turskog prvenstva na svom terenu odigrao 3-3 protiv Fenerbahčea iako je na poluvremenu vodio s 3-0.

Vida je u 10. minuti odlično ubacio loptu za Gonula koji je postigao pogodak za 1-0, a Bešiktaš je do kraja prvoga dijela stigao do visokog vodstva golovima Yilmaza (18-11m, 45+2).

No, u nastavak su igrači Bešiktaša, pa tako i Vida, ušli preopušteno što je Fenerbahče iskoristio i u razmaku od samo 10-ak minuta postigao tri gola za poravnanje, a strijelci su bili Zajc (55), Ciftpinar (61) i Kaldirim (67).

Treći Bešiktaš sada ima 40 bodova, 11 manje od vodećeg Istanbul BB-a, a pet manje od drugog Galatasaraya, dok je Fenerbahče uspio izaći iz zone ispadanja, sada je 14. s 25 bodova, koliko ima i 15. Goztepe, dok 16. Bursaspor, koji se nalazi u zoni ispadanja ima samo bod manje.