Ligue 1

Tudorov Marseille slavio u ludoj utakmici: Zabili pogodak s igračem manje

Marseille je savladao Nantes 2:1 u trećem kolu Ligue 1.

Marseille (Foto: Afp)

Nogometaši Marseillea ostvarili su u trećem kolu drugu pobjedu u Ligue 1, na domaćem terenu je sastav kojeg vodi hrvatski trener Igor Tudor pobijedio Nantes 2:1.

Luka Modrić VIDEO Luka Modrić zabio fantastičan gol protiv Celte, golman ništa nije mogao divider

Sve najzanimljivije na utakmici događalo se od 76. minute te je od tada pa do kraja bilo svega i svačega na terenu. Marseille je u toj minuti ostao s igračem manje nakon što je drugi žuti karton zaradio Gigot.

Unatoč tome domaćin je poveo u 70., a strijelac je bio Mbemba. No, u 78. minuti se Nantes vratio u igru nakon što je Blas realizirao jedanaesterac. Pobjedu je Marseilleu, pak, osigurao gostujući igrač Pallois koji je u 82. minuti pogodio vlastitu mrežu za konačnih 2:1 Marseillea.

gol expired Hrvatski košarkaši izgubili od Slovenaca u Celju: Dobra predstava naših pred Eurobasket divider

Preostale utakmice ovog kola igraju se u nedjelju, a parovi su: Strasbourg - Reims, Angers - Brest, Clermont - Nica, Montpellier - Auxerre, Toulouse - Lorient, Rennes - Ajaccio i u derbiju igraju Lille - PSG.