Ligue 1

Tudorov Marseille remizirao na gostovanju u Brestu: Alexis Sanchez odigrao drugo poluvrijeme

Brest je ugostio Marseille u drugom kolu Ligue 1, susret je završen rezultatom 1:1.

Alexis Sanchez (Foto: Afp)

U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 2. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille kojega vodi hrvatski trener Igor Tudor odigrao je 1:1 na gostovanju kod Bresta.

Thomac Tuchel, Mateo Kovačić i N'Golo Kante Ludi derbi u Londonu nije završio na terenu: Englezi prenose da su se sukobili Kovačić i Conte divider

Marseille je poveo preko Nuna Tavaresa naon uigrane akcije u 38. minuti, a na konačnih 1:1 je fenomenalnim udarcem s više od 20 metara u 61. minuti postavio Lees Melou.

Tudor je priliku dao novopridošlom Alexisu Sanchezu u drugom poluvremenu, a najveća zvijezda Dimitri Payet dobio je posljednih 20 minuta susreta.

gol expired VIDEO Vrisak Postonjskog obilježio utakmicu u Gradskom vrtu: Kapetan Varaždina doživio strašnu ozljedu divider

Hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car ostao je na klupi Marseillea koji ima četiri boda, dva manje od vodećeg Paris SG-a, dok je Brestu ovo prvi bod u sezoni.